nowości
O nas

         

         Znacie Beatę i Tomka? Jeśli jeszcze nie, to teraz na pewno ich poznacie, bo rodzina Samo Mięso powiększyła się! Więc szykujcie się na zmiany!!!!! Oczywiście tylko na lepsze. Co to tak naprawdę oznacza? Więcej rąk do pracy! Zwiększenie produkcji spowoduje większą dostępność produktów i szybszy czas realizacji zamówień. Dodatkowo na dniach uruchomimy nowe opcje dostawy – będą przesyłki kurierskie i najbardziej wyczekiwane wysyłki za pobraniem! Planujemy również kilka nowych produktów i jeden wielki powrót! Wszystko to jeszcze przed świętami, żeby mogły trafić pod choinkę. Co kilka osób to nie jedna. Dzięki temu możemy jeździć na targi jednocześnie nie zatrzymując produkcji, przez co będziemy mogli spotykać się z Wami jeszcze częściej! Co więcej – będziemy mogli być nawet w dwóch miejscach na raz. Czytacie dalej? W takim razie opowiem jeszcze trochę o Beacie i Tomku. Na pewno wielu z Was miało okazję już ich poznać. Oni również prowadzą rodzinną firmę, a dokładniej e-pies.eu Naturalne Gryzaki dla  co więcej – w miejscowości niedaleko nas! Skrupulatność i dokładne planowanie Beaty dopełnia pracowity i wszystko ogarniający Tomek. Pracując razem nad wspólnymi pomysłami jesteśmy w stanie zrobić dużo więcej niż dotychczas!

Serce ekipy Samo Mięso! 

Całość pomysłu narodziła się dzięki Watsonowi. Jest on alergikiem, nie toleruje większości przysmaków. Jednak trzeba było go jakoś nagradzać. A co jest bezpieczniejsze niż samo mięso?! 

Początkowo suszyłam mięso w domowym piekarniku - Watsi był zachwycony. Na wybiegu okazało się, że inne psy również podzielają jego entuzjazm, a ja zostałam psim paśnikiem. :)  Nie każdy jednak ma czas na takie rzeczy, a w końcu każdy psiak i kociak powinien mieć możliwość jedzenia całkowicie naturalnych przysmaków. Dlatego też przy pomocy Rodziny stworzyliśmy Samo Mięso - projekt psiarzy zakochanych w swoich czworonożnych przyjaciołach. 

Przy współpracy z Lubuskim Ośrodkiem Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych opracowaliśmy procesy suszenia mięsa tak, aby stosując niską temperaturę zachować jego właściwości oraz składniki odżywcze bez dodawania jakichkolwiek dodatków i konserwantów. Dzięki niskiej zawartości wody nasze produkty są naturalnie trwałe. Osobiście wybieramy najlepsze mięso, następnie ręcznie je kroimy i dokładnie suszymy. Każdy kawałek po wyciągnięciu z suszarni przechodzi dodatkowo ostateczną, ręczną selekcję przed trafieniem do opakowania. Wszystko po to, aby każdy produkt, który do Państwa trafia był idealny.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl